wszędzie
gdzie liczy się
niezawodność

Wstęp

Ludzie, którzy podejmują najcięższe wyzwania, stawiają również najwyższe wymagania swojemu ekwipunkowi.

To właśnie dlatego Esbit przykłada najwyższą wagę do jakości swoich produktów. Począwszy od 1936 roku, kiedy to wynaleźliśmy naszą pierwszą kuchenkę oraz stałe paliwo, nieustannie dokładamy starań, by zapewnić Ci poczucie pewności i bezpieczeństwa, w każdej chwili. Nasza szeroka gama produktów do przenoszenia napojów i jedzenia spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego miłośnika outdooru. Od 75 lat zbieramy doświadczenia, usprawniamy istniejące już produkty i opracowujemy nowe od podstaw. Zawsze z myślą by były jak najbardziej wydajne oraz tanie w eksploatacji. Ich nieoceniona prostota, niezawodność i wytrzymałość to główne powody, dla których cieszą się tak dużą popularnością użytkowników, począwszy od miłośników górskich wędrówek a na amatorach wędkarstwa i myślistwa.

filozofia marki

Marka Esbit powstała w Hamburgu jako firma rodzinna. Obecnie prowadzimy ją z sukcesami, będąc już trzecim pokoleniem właścicieli. Wieloletnia tradycja i bogate doświadczenie zdobyte przez ten czas sprawiają, że doskonale znamy konkretne potrzeby naszych klientów, jakie powstają w wymagających warunkach outdoorowych. Nasza firma oparta jest na wspieraniu wszystkich klientów w dążeniu do celu i oferowaniu im najwyższej jakości produktów, które pomogą w ich realizacji. W swoich działaniach kierujemy się długofalową strategią, budując zaufanie do naszych produktów. Jesteśmy świadomi zaufania jakim darzą nas klienci – to przecież właśnie ich decyzja sprawia, że wybierają produkty marki Esbit, na których można polegać zawsze i w każdym miejscu.

Życzymy Ci dobrze spędzonego czasu z naszymi produktami

Philip & Robert Paap

Historia

1936

Start działalności

30s & 40s

Esbit cooking stand model 101

50s & 60s

Esbit advertising poster

50s & 60s

Esbit advertising poster

50s & 60s

Esbit self-heating soldering iron

50s & 60s

Esbit stove – model 211

50s & 60s

Esbit advertising poster

50s & 60s

Esbit travel coffee maker – model 66

50s & 60s

Esbit stove – model 27

50s & 60s

Esbit advertising poster

50s & 60s

Esbit stove with pot – model 151

70s & 80s

Esbit stove for children’s kitchen – model 72

70s & 80s

Esbit stove – model 002 310 00

90s

Packaging Esbit pocket stove

90s

Esbit starshape stove – model 002 410 00

90s

Packaging Esbit 6x14g

2008

Packaging Esbit pocket stove – model 002 890 00

2009

Esbit spiritus cookset – model CS985HA

2009

Esbit cookset for solid fuel – model CS585HA

2013

Current Esbit packaging design

2015

Esbit advertising poster

Przeciągnij

technologia

Produkty Esbit zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających turystach i warunkach pogodowych. Bez względu na miejsce, czas i rodzaj aktywności możesz być pewien, że termosy Esbit utrzymają właściwą temperaturę.

 1. nierdzewna stal gwarancją trwałości

  Wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej od zewnątrz czarną powłoką antypoślizgową. Zabezpiecza ona przed przypadkowym upuszczeniem termosu trzymanego w rękawiczce czy w zmarzniętej dłoni.

 2. Produkty Esbit wolne od BPA

  Ze względu na szkodliwość dla zdrowia człowieka oraz możliwość przedostawania się do żywności, produkty Esbit są pozbawione BPA, aby zapewniać maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

 3. powietrze najlepszym izolatorem

  Termosy Esbit długo utrzymują temperaturę płynów dzięki próżni pomiędzy ściankami wykonanymi z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Dzięki niej, termos może służyć zarówno do przechowywania płynów gorących jak i zimnych.

 4. Łatwe utrzymanie czystości

  Produkty Esbit  powleczone są wewnątrz cienką, srebrną warstwą, która ułatwia usuwanie osadu oraz podnosi właściwości termiczne termosu.

nasze produkty

stworzone aby trwać

Zobacz katalog produktów i dowiedz się jak mogą Ci pomóc w Twoich wyzwaniach!

Przeglądaj